• Stacje ładowania samochodów elektrycznych

    doradztwo, sprzedaż, montaż
    ładowarki prywatne i komercyjne
    europejskie produkty

Stacje ładowania dla domu

Używanie tego samego gniazdka do ładowania telefonu i samochodu nigdy nie będzie optymalnym rozwiązaniem. Jeśli posiadasz samochód elektryczny, zrób kolejny krok i poznaj zalety posiadania własnej, domowej stacji ładowania. Potencjalne miejsca do zastosowania Wallboxa to przydomowe garaże, indywidualne miejsca parkingowe w nowoczesnych osiedlach mieszkaniowych, wspólnoty mieszkaniowe, a także wiaty solarne.

Korzyści dla Ciebie:

Skrócenie czasu ładowania samochodów elektrycznych i hybrydowych do nawet 3 godzin

Niższe rachunki za energię dzięki dopasowaniu do taryfy

Większa wygoda codziennego ładowania

Większe bezpieczeństwo dzięki zabezpieczeniom przeciwprzepięciowym i przeciwporażeniowym

Optymalizacja procesu ładowania i komunikacji z autem poprzez zintegrowaną elektronikę

Możliwość synchronizacji z fotowoltaiką

Komercyjne stacje ładowania

Zapewnij swoim klientom komfort ładowania samochodów podczas korzystania z Twoich usług – wszędzie tam, gdzie samochód przebywa dłużej. Potencjalne lokalizacje komercyjnych stacji ładowania to markety i centra handlowe, restauracje, hotele i pensjonaty, postoje taksówek, miejskie parkingi, stacje autobusowe i kolejowe, wypożyczalnie aut elektrycznych i carsharing. Zapewnij wygodę swoim klientom i zarabiaj jednocześnie.

Oszczędne samochody elektryczne już dziś zaczynają stawać się podstawą floty w wielu firmach w Polsce. Jeśli posiadasz własną flotę samochodów elektrycznych lub ją planujesz, zdecyduj się również na stację ładowania na parkingu firmowym, która pozwoli uniezależnić Twój biznes.

Korzyści dla Twojej firmy:

Darmowy punkt ładowania przyciąga klientów

Podczas ładowania samochodu kierowcy skorzystają z usług Twojej firmy

Proklienckie podejście sprawi że klienci będą regularnie wracać do Twojej firmy

Możliwość zarabiania na sprzedaży energii

Ekologiczny, innowacyjny i nowoczesny wizerunek firmy

Wzrost wartości nieruchomości

Aplikacja

Twoją stację ładowania dodamy do platformy Operatora, który zajmie się jej obsługą oraz do pozostałych platform społecznościowych. Pozwoli to użytkownikom różnych aplikacji na smartfony znaleźć Twoją stację i sprawdzić informacje o niej – parametry ładowania, stawki, sposoby rozliczeń, status online – czy jest obecnie dostępna czy zajęta. Aplikacje są intuicyjne i proste w obsłudze. Jeśli zdecydujesz się wprowadzić opłaty na swojej stacji, użytkownicy za pomocą aplikacji będą mogli również zapłacić za pobraną energię w formule pre-paid lub kartą.

Te same informacje otrzymasz również na komputerze, bez instalowania aplikacji na urządzeniu mobilnym. Wystarczy przejść do wybranej platformy w przeglądarce.

Wiaty solarne

Wiaty solarne, w połączeniu z ładowarkami to nowoczesne i całkowicie ekologiczne stacje ładowania samochodów elektrycznych. Wiaty spełniają swoją podstawową funkcję, czyli ochronę samochodów przed warunkami pogodowymi. Jednocześnie dzięki zastosowaniu paneli fotowoltaicznych umożliwiają produkcję taniej, zielonej energii. Pozyskaną energię można wykorzystać do naładowania elektrycznego samochodu, ale także do zasilenia domu lub firmy. Wiaty solarne to nowoczesny i estetyczny element architektury oraz wzrost wartości nieruchomości. Dodatkowo jest możliwość uzyskania dofinansowania na część związaną z infrastrukturą fotowoltaiczną.

O nas

Jesteśmy partnerem biznesowym szwedzkiej firmy Garo. To światowy lider w produkcji stacji ładowania samochodów elektrycznych i hybrydowych. Firma jest obecna na polskim rynku od 1996 roku. Stacje ładujące GARO to uniwersalne i szybkie ładowanie samochodów dostępne w wersji naściennej i wolnostojącej, przeznaczone zarówno do użytku domowego jak i publicznego. Stosowane przez nas ładowarki GARO gwarantują kompatybilność ze wszystkimi samochodami elektrycznymi i hybrydami. Stacje ładowania GARO wyróżnia bardzo prosta obsługa oraz nowoczesny i ergonomiczny design. Firma GARO zapewnia również pomoc techniczną w języku polskim, bez wychodzenia z domu.

Stosowane przez nas ładowarki to:

Kompatybilność ze wszystkimi samochodami elektrycznymi i hybrydami

Nowoczesny i ergonomiczny design

Pomoc techniczna w języku polskim, bez wychodzenia z domu

Prosta obsługa

Dlaczego samochód elektryczny?

Koszt przejechania 100 km autem elektrycznym to około 5 zł, w przypadku aut spalinowych jest to aż 40 zł. Dodatkowo z eksploatacją samochodów elektrycznych wiążą się niższe koszty serwisowania, ponieważ nie mają skrzyni biegów i skomplikowanego silnika spalinowego – ich konstrukcja jest prosta i ma mniej ruchomych części. Obecnie możesz ograniczyć koszt poruszania się autem elektrycznym do zera dzięki instalacji fotowoltaicznej zamontowanej na Twoim domu lub wiacie i jeździć za darmo. Przy rocznym przebiegu rzędu 15 tysięcy km, instalacja fotowoltaiczna o mocy 2,5 kW pozwoli Ci w pełni pokryć zapotrzebowanie BMW i3 na prąd!

Zasięg aut elektrycznych wyrównał się już ze spalinowymi - to 300-500 km

Obecnie ładowanie jest już wygodne i szybkie

Sprawność silnika elektrycznego to 90%, spalinowego 25%

Darmowy parking w miastach

Większe bezpieczeństwo - niski środek ciężkości i lepsza kontrola trakcji

Najbliższe lata to czas dynamicznego rozwoju sieci ładowania w Polsce

Darmowy wjazd do stref czystego transportu w miastach

Lepsze osiągi niż w autach spalinowych

Ograniczenie smogu